Prihlásiť sa k odberu noviniek

O nás

Bitte besuchen Sie uns auf unserer Website: www.erdetester.de

Bezoek ook onze site www.bodemtester.nl

Navštívte aj www.aton-cs.sk

 


   Na trhu s meracími prístrojmi a testermi pôdy pre záhradkárov a poľnohospodárov zastupujeme ako výhradný dovozca a distribútor pre Českú a Slovenskú republiku spoločnosti Luster Leaf a LaMotte obe so sídlom v USA.
 
   Spolocnosť Luster Leaf bola založená v roku 1957 v Atlante a v Severnej Amerike je lídrom v oblasti elektronických a chemických pôdnych testerov pre záhradkárov.
Sídlo firmy je v meste Woodstock, štát Illinois a tu je aj výroba testovacích prístrojov a súprav. Ďalšie priestory priestory firmy sú vo Ft. Lauderdale, štát Florida.

  Prístroje spoločnosti Luster Leaf sú vyrobené aj spoužitím vlastných unikátnych patentov, napr. autokalibrácia. Niektoré z patentov nájdete aj na tejto stránke: 

http://patents.justia.com/assignee/luster-leaf-products-inc

 

Ku väčšine prístrojov je od výrobcu priložený rozsiahly zoznam rastlín s ich odporúčaným pH, zalievaním prípadne osvetlením.

 

Spoločnosť LaMotte je od roku 1919 lídrom v poskytovaní kvalitného vybaveniana pre analýzu vody a pôdy. V súčasnej dobe vyrába najširší rad prenosných skúšobných zariadení. Prístroje a testovacie sady sú vyrobené v závode v meste Chestertown, štát Maryland, USA. Oddelenie pre výskum a vývoj neustále zlepšuje existujúce produkty a hľadá nové metódy a technológie.